Yağız Bankoğlu Dans Ve Sanat Merkezi - Bostancı / İSTANBUL - Sosyal Latin Dansları, Çocuk Dansları, Hip- Hop, Zumba, Oryantal branşlarında ve birçok farklı dans türünde daha hizmet vermektedir.

Düğün Dansı

image title

Hayatınızda söylediğiniz en önemli “Evet” sözcüğünü düğün dansı alkışları ile taçlandırmaya ne dersiniz?

Ölümsüzleşen düğün anılarının arasından en çok hatırlananı düğün dansıdır ve hem o gününüzde, hem yarınınızda, hem de geleceğinizde harika bir hatıra olarak kalmaya devam edecektir. Gelin bu düğün dansı hatıranızı birlikte oluşturalım. Daha önce aldığınız bir dans eğitimi olmaması hayallerinizdeki düğün dansını yapmanıza engel değil.


Düğün salonuna girişten, dans pistine geçişe, düğün dansı için seçilecek şarkıdan, o şarkının düzenlenmesine, zamanlamadan, koreografi yazımına, gelinlik ve ayakkabı seçiminden, kıyafete uygun hareket seçimine kadar her türlü şartlar göz önüne alınarak hazırlanan düğün dansı çalışma programımızdan memnun kalacaksınız. Yağız Bankoğlu Dans Ve Sanat Merkezi olarak, Bostancı’da ki dans okulumuzda alanında uzman eğitmenler eşliğinde düğün dansı eğitimlerimize devam etmekteyiz.

 


Hayatınızdaki en önemli “evet” hatıralarda yer edinirken, düğün dansınız ömür boyu sizinle ölümsüzleşsin. 2019 yılında Gelin - Damat dergisinin düzenlediği anket ile yılın düğün dansı ödülünü kazanan okulumuz hayallerinizdeki düğün dansını gerçekleştirmek için uzman kadrosuyla eğitimlerine devam etmektedir. Yılın düğün dansı ödülünü aldığımız düğün dansı koreografisini okulumuzun youtube kanalından izleyebilirsiniz. 


Düğünler için hazırladığımız ilk dans koreografilerinin yanı sıra gelin ve damadın arkadaşları için özel hazırlanan grup koreografileri için de dans eğitimlerimiz mevcut. Düğününüzde arkadaşlarınızla,akrabalarınızla ölümsüz bir anı oluşturabilirsiniz. Düğün danslarıyla ilgili detaylı bilgi için iletişim numaramızdan veya sosyal medya üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi almak için bizlere
Whatsapp destek hattımızdan hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.