Yağız Bankoğlu Dans Ve Sanat Merkezi - Bostancı / İSTANBUL - Sosyal Latin Dansları, Çocuk Dansları, Hip- Hop, Zumba, Oryantal branşlarında ve birçok farklı dans türünde daha hizmet vermektedir.

Hip - Hop

Hip-Hop

Hip-hop dansı, hip-hop müziği eşliğinde sokak dansı stillerinden oluşan bir dans türüdür. Hip-hop dansı günümüzde en popüler olan dans türleri arasındadır. Özellikle sosyal medyanın etkisiyle her yaştan insanın da ilgisini çekmekte. Hip - hop dansı enerjinizi atarken aynı anda özgürce müziğin akışında dans etmeyi eğlenerek öğrenebileceğiniz keyifli bir dans türü.


Eşsiz yapılan serbest stil danslardan hip hop, akrobatik hareketleri içinde sıkça barındırır. Her yaş grubundan insanın ilgisini çeken hip hop dansında ritmin rahatlığı hareketlere yansımaktadır. Doğaçlamaya imkan veren hip - hop dansı temel birkaç adım ve dönüş figürlerinin öğrenilmesiyle birlikte dansçının yaratıcılığıyla gelişmektedir. Hip - hop temel teknikleri öğrendikten sonra tamamen müziğin ritmine göre özgürce dans edebilmeyi, aynı zamanda vücut izolasyonunu da geliştirmeye yönelik bir dans türüdür. Hareketli ve enerjik müziklerle yapılan hip - hop dansı sizi günlük hayatın stresinden uzaklaştırırken aynı zamanda vücudunuzu kontrol etmeyi öğreneceğiniz, duruşunuzun ve postürünüzün daha iyi hale gelebileceği bir ortam sunar.


Hip - hop dersleri, hip - hop kursları, hip - hop okulu, hip - hop saatleri, hip - hop eğitimi ve hip - hop dansına dair her şey için hemen bizi arayabilir gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.Yağız Bankoğlu Dans Ve Sanat Merkezi olarak, Bostancı’da ki dans okulumuzdaher yaş ve seviyeye uygun alanında uzman eğitmenler eşliğinde grup ders ya da özel ders olarak Hip-Hop eğitimlerimize devam etmekteyiz.


Hip - hop dansı New York’ta 1960'larda oluştuğu düşünülen bu kültür, dans ile ilgili hiç eğitim almamış ve ritim algısı olduğu düşünülen kişilerin sokak dansı olarak gelişti. Bu sokak dansının asıl amacıysa birlik, barış, sevgi ve dayanışma gibi duyguları yaratmak. İçgüdüsel hareketlerle gelişen hip - hop zaman içinde çok değişerek sokakta başlayıp şimdi sahnelere, dans salonlarına ve televizyonlara kadar taşındı. Herkesin kendini bulabileceği farklı dans stillerini içinde barındıran hip - hop sizi mutlu, enerjik ve özgüveni daha yüksek biri haline getiriyor.

 

 

Ayrıntılı bilgi almak için bizlere
Whatsapp destek hattımızdan hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.