Yağız Bankoğlu Dans Ve Sanat Merkezi - Bostancı / İSTANBUL - Sosyal Latin Dansları, Çocuk Dansları, Hip- Hop, Zumba, Oryantal branşlarında ve birçok farklı dans türünde daha hizmet vermektedir.

Oryantal

image title

Oryantal Dans

Oryantal dans, dünyada bilinen en eski dans türlerinden biridir. Genellikle Orta Doğu müzikleriyle kalça, göbek ve vücut hareketlerinden oluşan dans türüdür. Oryantal kıvraklığı ve estetiği ön plana çıkarmaktadır. Oryantal dansında kalça ve göğüs hareketleri ile adımlar ilk derslerde rahatlıkla öğrenilir. Oryantal derslerinde; duruşlar, el ve kol pozisyonları, temel kalça hareketleri, titreme stilleri, göğüs hareketleri, göbek figürleri doğaçlamaya müsaittir. 


Oryantal dans, estetiği ve esnekliği ön plana alır. Bu yüzden oryantal ülkemizde, dünyada özellikle kadınlar tarafından sevilen ve oldukça popüler bir dans türüdür. Kendinize arkadaşlarınızla rahatça dans edebileceğiniz sosyal bir ortam ve eğlenceli bir hobi arıyorsanız hemen harekete geçin. Oryantal öğrenmenin tam zamanı!


Ortalama olarak hızlandırılmış eğitim programında 5 ayda öğrenebileceğiniz bu dans kültürüne aşina olduğumuz müziklerle bize eğlenceli bir hareket ortamı oluşturuyor. Günümüzde Mısır, Türk ve Lübnan tarzı olmak üzere üç değişik formu olan oryantal, öğrenilmesi kolay ve oldukça keyifli bir danstır.


Oryantal dersleri, oryantal kursları, oryantal okulu, oryantal saatleri, oryantal eğitimi ve oryantal dansına dair her şey için hemen bizi arayabilir gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Yağız Bankoğlu Dans Ve Sanat Merkezi olarak, Bostancı’da ki dans okulumuzda her yaş ve seviyeye uygun alanında uzman eğitmenler eşliğinde grup ders ya da özel ders olarak oryantal dans eğitimlerimize devam etmekteyiz.

 

Ayrıntılı bilgi almak için bizlere
Whatsapp destek hattımızdan hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.