Yağız Bankoğlu Dans Ve Sanat Merkezi - Bostancı / İSTANBUL - Sosyal Latin Dansları, Çocuk Dansları, Hip- Hop, Zumba, Oryantal branşlarında ve birçok farklı dans türünde daha hizmet vermektedir.

Zumba

Zumba, 1990'larda dansçı ve koreograf Alberto "Beto" Perez tarafından Kolombiya'da ortaya çıkarılan, Latin esintili bir dans fitness programı olan zumba dünya çapındaki en yaygın dans fitness programıdır.


Zumba, ağırlıkla latin danslarının adımlarıyla ve figürleriyle yapılır. Günümüzde özellikle spor merkezlerinde yoğun talep gören zumba kalori yakmak için de çok uygun bir dans türüdür. Aynı zamanda zumba, diğer dans türleri gibi sosyalleşmek için uygun ortamlar sağlar. Bostancı'daki dans okulumuzda eğlenirken aynı anda formda kalmanız için zumba derslerimizi mutlaka denemelisiniz. 


Günümüzde ülkemizde, dünyada çok sayıda zumba festivali ve organizasyonunda birçok zumba dansçısı buluşup hem dans edip hem sosyalleşmekte. Enerjik ve eğlenceli müziklerle yapılan zumba dansı size dansı öğretirken aynı zamanda kondisyon da sağlıyor. Sizler de bu eğlenceli dansa başlamak için geç kalmadınız. Hem eğlenip hem sosyalleşebileceğiniz bu dans için hemen harekete geçin. Şimdi Zumba yapmanın tam zamanı!


Zumba dersleri, zumba kursları, zumba okulu, zumba saatleri, zumba eğitimi ve zumba dansına dair her şey için hemen bizi arayabilir gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Yağız Bankoğlu Dans Ve Sanat Merkezi olarak, Bostancı’daki dans okulumuzda yetişkinler için alanında uzman eğitmenler eşliğinde grup ders ya da özel ders olarak zumba dans eğitimlerimize devam etmekteyiz.

Ayrıntılı bilgi almak için bizlere
Whatsapp destek hattımızdan hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.