Yağız Bankoğlu Dans Ve Sanat Merkezi - Bostancı / İSTANBUL - Sosyal Latin Dansları, Çocuk Dansları, Hip- Hop, Zumba, Oryantal branşlarında ve birçok farklı dans türünde daha hizmet vermektedir.

Yetişkin Bale

Yetişkin Bale

Bale, belli figürlere, adım atışlara dayalı dans ve müzikli gösteri türüdür.

Bale küçük yaşlarda başlanılan bir dans türüdür.  Ancak bale yetişkinler tarafından da kişinin beden farkındalığını arttırmak, duruş bozukluklarını önleyerek kan dolaşımı ve sinir sistemini hızlandırmak ve hobi amaçlı yapılabilir. Aynı zamanda dansın diğer alanlarıyla ilgilenip yapmakta olduğu dansa klasik balenin estetik ve esnekliğini katmak isteyenler, daha önce bale dersi almış olup eğitimini yarım bırakmış olanlar da yetişkin baleye başlayabilir.


 

Hayatımızın her evresinde bale egzersizlerine ihtiyaç duyarız. Sizler de küçüklüğünüzden kalan hevesiniz, mevcut dansınıza olan katkı veya yeni şeyler denemek için yetişkin baleye hemen başlamalısınız. Hareket etmesine engel sağlık problemi olmayan 18 yaş üstü herkes yetişkin bale yapabilir. Temelinde bale olan keyifle dans etme amacına dayanan program, katılımcılara sağlıklı bir duruş deneyimi yaşatırken bedenin esnek, zarif ve güçlü olmasını sağlıyor. Yetişkin bale sağlıklı beden duruşu, doğaçlama ve koreografik çalışmalar özgüveni beslemeye yardımcı olur. Yetişkin baledeki mekan-beden-hareket birlikteliği hafıza ve konsantrasyonu arttırıyor. Farklı tarzlardaki müziklerin kullanılması, yetişkin balesi derslerini keyifli ve eğlenceli hale getirerek zihinsel ve bedensel rahatlama sağlıyor.


 

Yetişkin bale dersleri, yetişkin bale kursları, yetişkin bale okulu, yetişkin bale saatleri, yetişkin bale eğitimi ve yetişkin baleye dair her şey için hemen bizi arayabilir gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Yağız Bankoğlu Dans Ve Sanat Merkezi olarak, Bostancı’daki dans okulumuzda yetişkinler için alanında uzman eğitmenler eşliğinde grup ders ya da özel ders olarak yetişkin bale eğitimlerimize devam etmekteyiz.

Ayrıntılı bilgi almak için bizlere
Whatsapp destek hattımızdan hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.