Yağız Bankoğlu Dans Ve Sanat Merkezi - Bostancı / İSTANBUL - Sosyal Latin Dansları, Çocuk Dansları, Hip- Hop, Zumba, Oryantal branşlarında ve birçok farklı dans türünde daha hizmet vermektedir.

Michael Jackson

image title

Michael Jackson Dansı

Michael Jackson dansı, konserlerinde ve kliplerinde tamamen kendisiyle özdeşleşen figür ve adımlarıyla yaptığı danstır. Michael Jackson tüm dünya tarafından tanılan ve milyonlarca hayran kitlesi olan büyük bir sanatçıdır. Popun kralı olarak bilinen Michael Jackson kendine has dansıyla da ön plana çıkmıştır. Milyonlarca insan onun dansına hayran kalmış ve öğrenmek için dans okullarına yoğun talep göstermişlerdir.


Yetenek Sizsiniz yarışmasında Michael Jackson dansıyla 3. olan eğitmenimiz Kaan Baybağ eşliğinde Michael Jackson dansının inceliklerini öğrenirken aynı anda kendiniz de keşfetme, müziği hissedebilme fırsatı bulacaksınız.


Dünya da tanınmış ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Michael Jackson dansı ülkemizde de herkesin yetenek programlarında sıkça izlediği bir dans türüdür. Özellikle televizyonda dans yarışma programlarının yoğunlaşmasıyla Michael Jackson dansına ülkemizde yoğun ilgi başlamıştır. Birçok insan Michael Jackson dansını tek başına videolardan denemeye çalışıyor fakat Michael Jackson dansını doğru teknik ve enerjiyle yapabilmek için mutlaka profesyonel bir eğitim almak gerekir. Bu yüzden siz de Michael Jackson dansının hayranıysanız ve onun kendine has tarzıyla dans etmek istiyorsanız hemen harekete geçin.


Dans dersleri, dans kursları, dans okulu, dans saatleri, dans eğitimi ve dansa dair her şey için hemen bizi arayabilir gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Yağız Bankoğlu Dans Ve Sanat Merkezi olarak, Bostancı’daki dans okulumuzda her yaş için alanında uzman eğitmenler eşliğinde grup ders ya da özel ders olarak Michael Jackson dansı eğitimlerimize devam etmekteyiz.

Ayrıntılı bilgi almak için bizlere
Whatsapp destek hattımızdan hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.