Yağız Bankoğlu Dans Ve Sanat Merkezi - Bostancı / İSTANBUL - Sosyal Latin Dansları, Çocuk Dansları, Hip- Hop, Zumba, Oryantal branşlarında ve birçok farklı dans türünde daha hizmet vermektedir.

HAKKIMIZDA

2016 yılında kurulan Yağız Bankoğlu Dans Ve Sanat Merkezi, eğitim alanında benimsediği misyonuyla Türkiye’nin önde gelen okulları arasında yer almakta ve sektöründe “Doğru Eğitim” vizyonuyla hareket etmektedir. Sahne sanatlarının / sporlarının ışığında daha güzel bir geleceğe sahip olabilme arzusunun vermiş olduğu sorumlulukla hareket eden kurumumuz, DANS, MÜZİK ve DRAMA branşlarında usta eğitmen kadrosuyla “Temel Sanat Eğitimi” ve “Profesyoneller İçin Branş Gelişim Programı” üzerine oldukça iddialıdır.


Sahip olduğu değerli ve dinamik eğitmen kadrosuyla sanat merkezimiz Latin Dansları, Bale, Tango, Hip-Hop, Sirtaki, Roman - Oryantal vb. dersleri vermekte olan sanat merkezimiz, 4 yaşından 70 yaşına kadar olan öğrencilerimiz için her branşta özenle hazırlanmış bir müfredata sahiptir.Yağız Bankoğlu Dans Ve Sanat Merkezi profesyonel kadrosuyla, kurumsal şirketlerde sanat ve spor alanlarında yapılabilecek sahne – dans şovları, klip, reklam ve televizyon programları, ürün tanıtımı, lansman / relansman gibi organizasyonları da gerçekleştirmektedir.

 

Ayrıntılı bilgi almak için bizlere
Whatsapp destek hattımızdan hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.