Yağız Bankoğlu Dans Ve Sanat Merkezi - Bostancı / İSTANBUL - Sosyal Latin Dansları, Çocuk Dansları, Hip- Hop, Zumba, Oryantal branşlarında ve birçok farklı dans türünde daha hizmet vermektedir.

Latin Dansları

image title

Günümüzde en popüler olan danslardan bir tanesidir. Sosyal latin dansları grubuna giren salsa, eşli bir dans türüdür. Hem sosyal, hem sanatsal, hem sportif bir olguya sahiptir. Sosyal latin dansları partilerinde eğlence amaçlı dans edildiği için sosyal bir olgu kategorisine girmektedir. Aynı zamanda dans festivallerinde şov yapan salsacılar da sanat kategorisine girmektedir. Salsa yarışmalarında ise bu dansın sportif yönünü görmüş oluruz.

Salsa dansında ülkemiz gerek uluslararası yarışmalarda aldığı derecelerle gerekse bilgi ve yetenekli dansçılar anlamında, dünyada hatırı sayılır bir konumda yer almaya başlamıştır. Her yıl yüzlerce salsa dansçımız dünyadaki-ülkemizdeki festivallerde ve önemli yarışmalarda yer almaktadır. Ülkemizde de her yıl çok büyük salsa kongreleri-festivalleri düzenlenmektedir.

Okulumuzda oluşturduğumuz hızlandırılmış müfredatla, yeni başlayanlar 6. dersten (bir buçuk ay) sonra istedikleri kişiyle dans edebilir hale gelebilmektedir. Müfredatımıza göre çalışılan zamana karşılık oluşan “seviye durumu” için Zaman – Seviye Tablosu aşağıdaki gibidir. Dans dersleri, dans kursları, dans okulu, dans saatleri, dans eğitimi ve dansa dair her şey için hemen bizi arayabilir gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

 •  İlk 3 ay başlangıç seviye
 •  3-6 ay arası Orta 1
 •  6-9 ay arası Orta 2.
 •  9-12 ay arası Orta 3.
 •  12- 16 ay arası İleri Seviye 1.
 •  16-24 ay arası İleri Seviye 2.
 •  24 ay ve sonrası Performans Dansçısı
  •  Sınıf ve seviye bilgisi için bizimle iletişime geçin
   SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
                  
                  
                  
                  
                  
                  
                  

    

Ayrıntılı bilgi almak için bizlere
Whatsapp destek hattımızdan hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.